Aktüel Blog Ana Sayfası

ZİRAAT BANKASI PERSONEL ALIM SINAVI
Ziraat Bankası’nın 2011 yılında Türkiye genelinde yapacağı eleman alımları ile ilgili başvuru ve sınav duyurusu yapıldı. Farklı pozisyonlara toplam 1500 personel alınacak. Alımların çoğu servis görevlisi pozisyonuna gerçekleştirilecek.

28 Mayıs’ta başlayan başvurular, 13 Haziran’da sona eriyor. Başvuruların ardından uygun görülen adaylar sınava girecekler. Sınavların konuları da ilanda belirtilmiş. Ziraat Bankası Sınavı / Ziraat Hayat ve Emeklilik AŞ’ye alınacak servis görevlilerin sınavında sayısal/sözel yetenek bilgisi dışında, güncel ekonomi ve finans alanlarında sorular olacak. Ziraat Sigorta AŞ’ye alınacak aynı pozisyon sınavı için ise bu iki konuya ek olarak Tarımsal Ekonomi alanında sorular bulunacak.

İç Kontrolör yardımcısı sınavındaki konular ise iktisat, işletme, hukuk ve muhasebe alanlarında olacak. Mali tahlil uzmanı yardımcısı sınavlarının konuları da aynı.


Ziraat Bankası Sınavı Örnek Soruları için Tıklayınız…

Facebook'ta paylas

Etiketler:
,

Google search:
Ziraat Bankası Sınavı Soruları Konuları

Eklenme tarihi: 31.05.11
Okunma: 17494

Konuyla ilgili yazIlar

 • Scakmak_45

  2011 banko asistan lıgı soru ve cevapları olan var mı

 • Gokhaneser

  ax

 • gizem

  ziraat bankası 2011 servis görevlisi soruları kişisel veri depolama alanımda mevcut. inceleyebilirsiniz

  skydrive.live.com/?cid=e85945c42857d207&id=E85945C42857D207!170

 • raziye

  cevap anahtarını bende bulamıyorum bırtek sorulara bakınca yarım kalıyor bılen varsa lutfen cevap anahtarını yayınlasın.

 • dilara

  gercekden cewap anahtarlarını gormedenn kontrol edemıorzz rıca etsem cok acıl cewap anahtarını yayınlarmısınız..

 • serdar

  arkadaşlar cevap anahtarı olan yokmu…

 • kemal

  evet arkadaşlar çok acil cevap anahtarları lazım bi yardımcı olun lütfen nereden bulabilirz cevaplarını……..

 • fatih

  cevap anahtarları yok mu?

Güncel blog aktüelblog.com
Yorumlar

Arşivler

2009 - 2012 aktuelblog.com'dan birşeyleri alıp paylaşmak gibi bir düşünceniz var ise şayet, alıntı yaparken ilgili sayfaya bağlantı vermeyi ihmal etmeyininiz bu konudaki hassasiyetiniz için teşekkür ederiz. Detaylı bilgiye sahip olmak için lütfen Kullanım sayfasını ziyaret ediniz.Ayrıca önemle belirtmek isteriz ki; bu sitede paylaşılan resim, fotoğraf ve video görüntülerinin tamamı paylaşım yapan video sitelerinden ve başka sitelerden alıntıdır. Aktuelblog, bu konuda sorumluluk kabul etmez. Bildirilmesi durumunda uygun olmayan içerik sayfalarımızdan kaldırılır.kyk başvuruları |kyk sonuçları